uwaga_!!!_xvi_sprawozdawczy_okregowy_zjazd.
Dodano: 24 lut 2023 | Aktualizacja: 24 lut 2023 13:33:54 Aktualności

Uwaga !!! XVI Sprawozdawczy Okręgowy Zjazd

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Delegatki i Delegaci,

zawiadamiamy

o podjęciu uchwały w sprawie zwołania

Okręgowego Zjazdu

Lubuskiej Okręgowej Izby Architektów RP

przez Lubuską Okręgową Radę Izby Architektów  RP

 

XVI Sprawozdawczy Okręgowy Zjazd Lubuskiej Okręgowej Izby Architektów RP 

odbędzie się

  w dniu 25.03.2023 r.

  w Gorzowie Wlkp.

 

Dalsze informacje zostaną przekazane zgodnie z terminami w regulaminie.

Serdecznie Zapraszamy !!!

 

UWAGA !!!

Zgodnie z Regulaminem organizacji i trybu przeprowadzania zjazdów oraz wyborów do organów jednostek organizacyjnych samorządu zawodowego architektów – Izby Architektów RP:

- Członkowie zjazdu (delegaci) mają obowiązek osobistego udziału w zjeździe. W razie przeszkody uniemożliwiającej danej osobie udział w obradach, powinna ona usprawiedliwić na piśmie swoja nieobecność- w terminie 7 dni od powstania tej przeszkody, pod rygorem zwrotu poniesionych przez Izbę udokumentowanych kosztów uczestnictwa delegata w Zjeździe.

- Okręgowy Zjazd Izby stanowią delegaci obwodów wyborczych Izby. W obradach zjazdu obok delegatów, mogą uczestniczyć bez prawa głosu: członkowie organów izby, zaproszeni przedstawiciele władz państwowych samorządowych, instytucji oraz organizacji lub inne osoby.

- porządek obrad, sprawozdania z działalności organów, projekt preliminarza budżetowego, projekty uchwał z załącznikami oraz ocenę Okręgowej Komisji Rewizyjnej do projektu preliminarza budżetowego lub działalności organów izby, zostanie przesłany w formie elektronicznej nie później niż 14 dni przed Zjazdem.

- nie później niż na 21 dni przed zjazdem delegat może złożyć wniosek o przesłanie materiałów dot. Zjazdu w formie drukowanej.

 

Załączniki:

Ta strona korzysta z plików cookies oraz technologii local storage, w celu podniesienia komfortu użytkownia strony. Szczegóły znajedziesz w naszej polityce prywatności oraz w informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych (RODO).
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z tej strony wyrażasz na to zgodę.